ВІТАЮ НА СВОЄМУ БЛОЗІ! КОЖНОМ ЧИТАЧЕВІ-ЙОГО КНИГУ,КОЖНІЙ КНИЗІ-ЇЇ ЧИТАЧА!"

ІНТЕРНЕТ НОВИНИ
ІНТЕРНЕТ
 У ПОТІЦЬКІЙ БІЛІОТЕЦІ
Ще донедавна у віддалених від районного центру бібліотеках ,інтернет був міфом навіть для обізнаних бібліотечних працівників.Сьогодні це реалія життя.
В минулому році Потіцька бібліотека-філія стала переможцем конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням інтернету" в рамках програми "Бібліоміст".Тепер кожен відвідувач Бібліо-інтернету,організованого при бібліотеці,має безкоштовний доступ до Всесвітньої інформаційної мережі інтернет.
Це стало також можливим завдяки особливій увазі до питань автоматизації бібліотеки з боку Потіцької сільської ради,зокрема сільського голови
 Богдана Демського та депутатського складу.Саме за рахунок коштів виділених з бюджету сільської ради було придбано меблі для комп'ютерів, перероблено електричну мережу.
Адаптувавшись до інформаційного середовища, бібліотекар Ольга Окрепка 
відбирає в мережі інтернет інформацію,необхідну для задоволення запитів різних категорій користувачів.З цією метою складаються вебліографічні списки на різноманітні теми:"Моє село:інформаційний портрет,"Інтернет новини","Наші звичаї та обряди","Творча галерея".Свою роботу бібліотека будує в тісній співпраці зі школою та будинком культури,використовуючи інтернет-ресурси на допомогу навчально-виховному та культурно-дозвільному процесу.
Якщо дорослим інтернет потрібен лише у навчальних справах,то діти ладні проводити тут години.Спілкування,навчання,різноманітна інформація,ігри-все тут є.Не залишаючи свого села,молодь може дізнатися про нові навчальні програми ,зробити запит необхідної літератури,підручників,вчасно вийти на державний портал і оформитися для участі в тестуванні.Та й селяни тепер можуть одержати необхідну інформацію з різних інстанцій.
Попереду чекає серйозна ,кропітка робота-оволодіння новими знаннями та практичними навиками по використанню інтернет-ресурсів.Та вже зарас можна сказати,що в сільській місцевості району формується нова модель бібліотеки 21 століття,новий тип бібліотечних працівників.За ними сьогодення,за ними майбутнє. 
               БІБЛІОТЕКА ТА ЧИТАЧ,
      У ВІРТУАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ.

             ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ІНТЕРНЕТУ!
                                                                                             Просимо Вас взяти участь у  анкетуванні                     "Бібліотека та читач у віртуальному просторі."
  1. Як часто Ви користуєтеся Інтернетом?


  2. З якою метою Ви зазвичай користуєтесь Інтернетом?
  3. В Інтернеті Ви*
  Охарактеризуйте стиль своєї поведінки в Інтернеті
  4. Як для Вас найзручніше отримувати новини в Інтернеті?*
  Можна обрати кілька вариантів


 
     УРОК КОП'ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІУ середу 14 листопада в рамках проекту "Нові інформаційні послуги-користувачам бібліотеки з використанням вільного доступу до Інтернету" в рамках програми "Бібліоміст",бібілотекарем Ольгою Окрепкою було проведено з учнями 4 класу місцевої початкової школи урок комп"ютерної грамотності "Комп"ютерна абетка"з використанням нової тематичної літератури.

Навчання почалося з найпростішого:школярі мали змогу познайомитися з комп"ютером,вивчити його будову, дізнатися які є накопичувачі, познайомитися з монітором, клавіатурою, мишкою, сканером та принтером.

               

Немає коментарів:

Дописати коментар