ВІТАЮ НА СВОЄМУ БЛОЗІ! КОЖНОМ ЧИТАЧЕВІ-ЙОГО КНИГУ,КОЖНІЙ КНИЗІ-ЇЇ ЧИТАЧА!"

31 липня 2015 р.


                                                 Шановні користувачі!

     Пропонуємо вам книги, які бібліотека отримала від програми "Бібліоміст"  і які допоможуть вам у вивченні комп'ютерної грамотності. Гукин, Дэн.
 Компютер  для чайников, издание для Windows 7: Пер. с англ. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2011. - 336с.: ил. - Парал. тит. англ

   Ця книга допоможе вам повернути впевненість у своїх силах та можливостях. Тут в простій і захоплюючій манері розповідається про принципи роботи комп'ютерів і дається безліч корисних відомостей про роботу з різними програмами.
Колисниченко, Д.Н.
Блоги: создание, раскрутка, заработок. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2012. - 336с.: ил.

Ця книга - практичний посібник зі створення та просування блогу, його розкручування і популяризації, а також перетворенню на інструмент, який приносить доходи власнику. Автор пропонує реальні технології, інструменти та ідеї, за допомогою яких ви зможете досягти успіху в "блогосфері" і перетворити своє захоплення веденням блогів в джерело додаткового прибутку або навіть дохідну професію.

Левин, Джон, Левин-Янг, Маргарет.
 Интернет для чайников, 12-е изд.: Пер. с англ. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2012. - 352с.: ил. - Парал. тит. англ

   У книзі розглянуті наступні питання:  принципи роботи в Інтернеті; безпечне перебування в онлайні; типи мережних з'єднань; подорож по Інтернету; можливості електронної пошти; бесіди з друзями, колегами, родичами та іншими знайомими і незнайомими людьми за допомогою миттєвих повідомлень і чатів; доступ до файлів, розміщеним в Інтернеті; розміщення власної інформації на сайтах і в соціальних мережах.


Харвей, Грег.
Excel 2010 для чайников.: Пер. с англ. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2011. - 336с.: ил. - Парал. тит. англ.

У цій книзі ви знайдете опис всіх фундаментальних методів, застосовуваних при створенні, редагуванні, форматуванні і виведенні на друк робочих аркушів. У книзі також описані основи створення діаграм, таблиць даних та основи аналізу даних. Виклад матеріалу в книзі концентрується на електронних таблицях в цілому, оскільки саме з ними мають справу більшість користувачів Excel.Лоу, Дуг.
PowerPoint 2010 для чайников.: Пер. с англ. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2011. - 320с.: ил. - Парал. тит. англ.

Ознайомившись з цією  книгою ви навчитеся: створювати і редагувати слайди презентації; використовувати новітні інструменти і функції PowerPoint 2010; додавати слайди діаграми, кліпи, звук і відео; працювати із зразками слайдів і шаблонами.Кинг, джули Адэр, Тимачев, Сергей
Цифровая фотография для чайников, 6-е изд.: Пер. с англ. - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2012. - 336с.: ил. - Парал. тит. англ.

Прочитавши цю книгу ви знайдете вичерпні відповіді на багато питань, що мають відношення до цифрової фотографії.

Запрошуємо до бібліотеки!


x

Немає коментарів:

Дописати коментар